Благодійний фонд «Мальовниче Прикарпаття» відзначив 100 днів від дня заснування

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик та директор Благодійного фонду «Мальовниче Прикарпаття» Олег Гладун нагородили подяками найактивніших та найдієвіших партнерів Благодійного фонду «Мальовниче Прикарпаття», який сьогодні підбиває підсумки стоденної роботи .
«Влада Івано-Франківщини всебічно сприяє благодійницькій та волонтерській діяльності. Ця організація добре знана на теренах Івано-Франківщини. Ми всіляко підтримуємо її та співпрацюємо з представниками фонду, і, у підсумку, це дає свої результати, – зауважив Василь Івасик. – Чималу підтримку фонду прикарпатці відчули під час поширенням коронавірусу та повені на Прикарпатті, коли, об’єднавши зусилля органів влади, громадських організацій та бізнесових структур, були акумульовані кошти для придбання засобів індивідуального захисту для медичних
Своєю чергою, Олег Гладун наголосив: «Наш фонд створений за ініціативи підприємців, активної громадськості та обласної державної адміністрації для подолання наслідків розповсюдження COVID-19 в області. Ми допомагали медикам, соціальним закладам, призовникам, закупивши для них необхідні засоби індивідуального захисту від цієї недуги. Наша допомога була також спрямована на боротьбу із червневою стихією. За час існування фонду загальна кількість витрачених коштів – це 765 тисяч гривень. Переконаний, що це гарні показники нашої роботи за 100 днів. Ми також розраховуємо і на подальшу співпрацю із нашими бізнес-партнерами, державними органами влади, які зацікавлені допомогти області у складних випробуваннях».
Зазначалося, що завдяки Благодійному фонду «Мальовниче Прикарпаття» під час повені гелікоптером було передано у віддалені гірські райони області 1,5 тонни продуктів харчування. Також фонд надавав допомогу у відновленні надземного газопроводу середнього тиску у с. Вигода Долинського району. Слід додати, що фонд найближчим часом планує підписання першого міжнародного договору із Чеською республікою, який буде спрямований на боротьбу із паводками в нашій області.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *