Прагнемо залучити співфінансування від міжнародних донорів для допомоги Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні

Благодійна організація “Благодійний фонд “Мальовниче Прикарпаття” подав проект щодо залучення співфінансування від Міжнародного фонду “Відродження” і Представництва Європейського Союзу в Україні для надання підтримки закладам охорони здоров’я та медичним працівникам, які безпосередньо задіяні у протидії пандемії SARS-CoV-19.

Проєкт передбачає закупівлю обладнання медичного призначення – п’яти медичних кисневих концентраторів, необхідних для надання екстреної, невідкладної допомоги хворим на COVID-19 в умовах стаціонару, а також встановлення такого обладнання в КНП “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-франківської обласної ради”.

У Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні, що входить до переліку закладів охорони здоров’я, які визначені для госпіталізації пацієнтів з COV1D-l9, розгорнуто 170 ліжок, з яких 140 виділено для лікування пацієнтів з коронаврусною хворобою. Кількість госпіталізацій до закладу постійно зростає: липень – 221, серпень – 260, вересень – близько 400 пацієнтів. Це свідчить про високу якість медичної допомоги та довіру жителів області до нього.

Сьогодні основним завданням закладу є забезпечення не менше 80% ліжко-місць, відведених для лікування хворих з СОVID-19, кисневими виводами. Реалізація проекту призведе до появи нових 10 ліжко-місць, забезпечених киснем, оскільки кожен апарат має по 2 незалежні виходи кисню, що дозволяє проводити сеанс кисневої терапії одночасно двом пацієнтам. Така діяльність дозволить частково врегулювати ситуацію щодо недостатності в КНП “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-франківської обласної ради” кисневих виводів (до завершення робіт по встановленню кисневої станції, що планується зробити до кінця 2020 року), тому є вкрай необхідною.

Сподіваємося на підтримку міжнародних донорів у цій важливій справі.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *