Працівники лабораторного центру продезінфікували на Прикарпатті близько 1500 криниць

Фахівці Івано-Франківського обласного лабораторного центру та територіальних філій продовжують моніторинг наслідків червневої повені.
Основний акцент в роботі фахівців приділяється дезінфекції води джерел водопостачання, лабораторному контролю питної води з підтоплених та продезінфікованих криниць та каптажів, а також постійній роз’яснювальній роботі серед населення. Так станом на 7 липня проведено дезінфекцію 1469 криниць та каптажів, повідомляє пресслужба центру.
Досліджено 278 проб води питної водопровідної, з них 10 нестандартних по мікробіологічних показниках, 141 пробу води централізованого водопостачання, де не було нестандартних, 770 проб води децентралізованого водопостачання, з яких 180 нестандартні по мікробіологічних показниках та 160 по санітарно-хімічних.
Для дезінфекції криниць використовуються деззасоби, в тому числі придбані органами місцевого самоврядування. Так, 20 кг таблеток Бланідазу придбано Тисменицькою РДА, деззасоби Рогатинською РДА, Спаською ОТГ Рожнятівського району, Печиніжинською ОТГ.
Проводить закупівлю і Благодійний фонд «Мальовниче Прикарпаття». Готові надати допомогу в придбанні ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «Форза».
Крім того ведеться щоденний моніторинг інфекційної захворюваності.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *