Працівники обласної прокуратури перерахували свою одноденну заробітну плату на закупівлю засобів захисту для медиків Івано-Франківщини

Сьогодні, 22 квітня, з ініціативи прокуратури Івано-Франківської області, благодійна організація «Благодійний фонд «Мальовниче Прикарпаття» передали для медиків дві тисячі засобів індивідуального захисту органів дихання – респіраторів.

Респіраторні маски наразі передали департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, де їх розподілять між лікарнями області, які найбільше потребують цієї допомоги.

Додамо, що загальна сума добровільного внеску від працівників органів прокуратури Прикарпаття склала 140 тисяч гривень. Керівник БФ Олег Гладун зазначив, що і надалі фонд закуповуватиме медикаменти та засоби захисту та закликав прикарпатців не бути байдужими і долучатися до збору коштів.

Зазначимо, що благодійну організацію «Мальовниче Прикарпаття» було створено з ініціативи Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Оригінал – http://www.if.gov.ua/news/pracivniki-oblasnoyi-prokuraturi-pererahuvali-svoyu-odnodennu-zarobitnu-platu-na-zakupivlyu-zasobiv-zahistu-dlya-medikiv-ivano-frankivshini

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *