ПРо нас
dot
dot image
image

Хто ми?

Головне для нас – допомогти!

Благодійна організаця «Мальовниче Прикарпаття» – це неприбуткова, незалежна та неполітична організація. Це велика сім`я, яка завжди прийду на допомогу тим, хто цього потребує і нікого не залишить осторонь.

Ми оперативно реагуємо на потреби суспільства і кожен наступний проект започатковується для подолання конкретної актуальної соціальної проблеми.

Довіра людей – наша найбільша цінність

«Мальовниче Прикарпаття» – це місце, де кожна гривня, віддана на благодійність, буде витрачена лише за прямим призначенням.

Ми – це люди, яким не байдуже, що відбувається в нашій країні і які завжди відкриті для всіх тих, хто цього дійсно потребує. Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу!

Разом ми змінюємо світ і створюємо можливості. Можливість об’єднати багатьох людей навколо проблем, які ми здатні вирішити спільно. Можливість допомогти тим, хто потребує допомоги. І зрештою, можливість для кожного зробити наш світ добрішим і кращим.  

0

Місяців працюємо

0

Підтримано проектів

Принципи нашої діяльності:

Головний принцип роботи нашої команди – з добром у серці!

Ми вдячні всім, хто працює разом з нами і підтримує нас. Ми відкриті у своїй діяльності для співпраці з усіма, хто має за мету допомагати ближньому і не переслідує власної економічної чи іншої вигоди з цієї діяльності, тому запрошуємо всіх до співпраці.